Met verdriet hebben we kennis genomen van het overlijden van Hans Hennink Albers

Hans was vanaf de beginjaren betrokken bij v.v. Glimmen. Zo heeft Hans het vrouwenvoetbal bij v.v. Glimmen mede opgezet. Hans was tevens jarenlang clubverzorgster, leider en trainer van diverse jeugd- en damesteams. Ook bij het eerste elftal heeft Hans verschillende rollen vervult. Hans is in 2009 benoemd tot lid van verdienste van onze vereniging. Ze was een zeer gewaardeerd vrijwilliger en heeft heel veel voor onze vereniging betekend.

Wij gaan Hans enorm missen en wij koesteren de mooie herinneringen.

Namens het bestuur en alle leden van V.V. Glimmen condoleren we Jan, de kinderen, familie en dierbaren en wensen hen veel sterkte.

Bestuur V.V. Glimmen

 

 

Correspondentieadres: Speenkruidstraat 491     9404 HV Assen