Het bestuur van v.v. Glimmen is in samenspraak met de spelersraad van het eerste elftal op zoek gegaan naar een nieuwe hoofdtrainer voor het seizoen 2019/2020. Na een sollicitatieprocedure kunnen wij mededelen dat Jorick de Haan vanaf het komende seizoen onze nieuwe hoofdtrainer wordt.

Jorick de Haan is 27 jaar en woont in Haren. In het dagelijks leven is hij werkzaam als Coach Sport & Bewegen in Drachten. Op dit moment is hij assistent trainer bij vv Gorecht 1 en trainer van Gorecht 2. Ook is hij eigenaar van zijn eigen voetbalschool “Voetbalschool Jorick de Haan”.

Voor velen zal Jorick geen onbekende zijn. Hij heeft bij onze jeugd gevoetbald in het verleden.

In een later stadium zal Jorick zich uiteraard uitgebreid aan jullie voorstellen. Glimmen beschikt over een talentvolle eerste selectie en draait al jaren de derde klasse mee. We vertrouwen erop dat Jorick een mooie tijd bij onze vereniging zal hebben.

 

Foto: Hein Bloemink