Hieronder vind je de indelingen voor het najaar 2020:
JO17 | ||||
1 | Busquet | S.J. | ||
2 | Bisschop | D. | ||
3 | Alnuaimi | A. | ||
4 | Arends | L.S. | ||
5 | Hingstman | B. | ||
6 | Oomkens | J. | ||
7 | Bakker | S. | ||
8 | Slotegraaf | L. | ||
9 | Ton | J. | ||
10 | Sivertsen | K. | ||
11 | Jong | G.J.J. | ||
12 | Lanting | K. | ||
13 | Veldhuis | M. | ||
14 | Meinen | J. A. | ||
15 | vd Molen | S. | ||
16 | Cazemier | B. | ||
17 | Knaap | J | ||
JO14 | ||||
1 | Boerema | M. | ||
2 | Oppenheimer | S. | ||
3 | Elzer | S.O. | ||
4 | Elders | L.M. | ||
5 | Bazuin | M. | ||
6 | Kunst | R. | ||
7 | Berends | L.I. | ||
8 | Lang | S. | ||
9 | Slochteren | R. | ||
10 | Wit | M.S. | ||
11 | Beek | S.E. | ||
12 | Hemmes | J. | ||
13 | Oosterhof | D.K. | ||
14 | Antonides | F. | ||
JO12 | 8 tal | |||
1 | Slotegraaf | C. | ||
2 | Bartelds | S.E.E. | ||
3 | Brou | L. | ||
4 | Koster | L. | ||
5 | Strijk | B. | ||
6 | Keijzer | H.L.K. | ||
7 | Poelman | K.J. | ||
8 | Reininga | H.D. | ||
9 | Boersma | L A | ||
10 | Brinkman | G. | ||
JO10-1 | 6 tal | |||
1 | Pruim | M.J. | ||
2 | Bartelds | M.J. | ||
3 | Rademaker | J.G. | ||
4 | Kastelijn | D.N. | ||
5 | Oosterhof | L. | ||
6 | Manting | W. | ||
7 | Baas | T. | ||
JO10-2 | 6 tal | |||
1 | Have | J.R. | ||
2 | Boerema | N.A. | ||
3 | Stenveld | J.S.M. | ||
4 | Oldenburger | J.R. | ||
5 | Molen | J.C.D. | ||
6 | Antonides | L.E.H. | ||
7 | Hogewerf | V.M. | ||
JO9 | 6 tal | |||
1 | Hofman | H.J. | ||
2 | Eck | S.G.A. | ||
3 | Oosterveld | X.L. | ||
4 | Prins | I.H. | ||
5 | Antonides | S.J. | ||
6 | Friese | W. | ||
7 | Wolde | L.N. | ||
8 | Bulthuis | T. | ||
JO8 | 6 tal | |||
1 | Untied | G. | ||
2 | Raad de | B. | ||
3 | Renkema | M.H.J. | ||
4 | Heij | N.H. | ||
5 | Molen vd | D.M.D. | ||
6 | Wempe | T.J. | ||
7 | Drenth | H.O.H. | ||
JO7 | 4 tal | |||
1 | Doornweerd | S. | ||
2 | Untied | T. | ||
3 | Hommes | S. | ||
4 | Franco Pena | M. | ||
5 | Boersma | S. | ||
6 | Huis in ‘t Veld | K. | ||
MO19 | ||||
1 | Veenstra | N. | ||
2 | Brink | B.I. | ||
3 | Oukes | B.M. | ||
4 | Rozema | S. | ||
5 | Napel | I. | ||
6 | Elbadawy | F.L.K. | ||
7 | Luttjeboer | S.I. | ||
8 | Spijk | B. | ||
9 | Berends | M. | ||
10 | Bertram | J.H. | ||
11 | Kleef | L. | ||
MO17 | ||||
1 | Noordhoff | L. | ||
2 | Berghuis | L. | ||
3 | Berghuis | I. | ||
4 | Bounaanaa | S. | ||
5 | Verbree | R.S. | ||
6 | Schade | I. | ||
7 | Pastor | A.A. | ||
8 | Rofekamp | R.A. | ||
9 | Koopman | F. | ||
10 | Drunen | D.J. | ||
11 | Jong | J.R. | ||
12 | Groen | H.N. | ||
13 | Luttjeboer | R.A. | ||
14 | Schade | E.M. | ||
15 | Berends | S.E. | ||
16 | Riebel | M. | ||
17 | Wempe | L. | ||
18 | Elbadawy | Z. | ||
19 | Lubinge | L. | ||
Voor vragen of opmerkingen kunt u opnemen met Arjan Hingstman | ||||
Technischjeugdcoordinator vv Glimmen. Mailadres: tjc@vvglimmen.com |