Na de vernielingen van februari afgelopen jaar heeft de gemeente samen met ons duidelijkere verbodsborden geplaatst rond de grasvelden en het terras aan het hoofdveld. Deze velden. ruimtes (ook de dug-outs!) waren en zijn verboden toegang voor onbevoegden als de vereniging gesloten is. Helaas wordt er door vele jongeren nog steeds gehangen, rommel achter gelaten en vandalisme gepleegd. Hier zijn ook jeugdleden van onze vereniging bij betrokken. Wij vinden dit zeer teleurstellend. Onze vrijwilligers moeten onnodig opruimen en repareren en de kosten gaan voor iedereen onnodig omhoog.

Wij roepen iedereen dan ook op, gebruik je verstand! Het mag niet en wij willen niet steeds vandalisme en rommel op ruimen.

Het kunstgrasveld is wel toegankelijk om overdag een balletje te trappen als hij niet in gebruik is. Dit betekent niet dat je rommel mag achterlaten of overlast mag veroorzaken (of eten/drinken/roken/je hond uitlaten) op het veld of in de dug-outs va het kunstgrasveld.