Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van Menno Groothoff.

De familie Groothoff was zeer actief bij VV Glimmen. Zo was Menno zijn vader onder andere voorzitter bij onze vereniging in de jaren ’80. Menno was sinds de oprichting, lid van onze vereniging. Tijdens het jubileum in november 2017 is Menno gehuldigd voor zijn 50 jarige lidmaatschap. Nadat hij stopte met actief voetballen, was hij lange tijd grensrechter van ons vierde elftal.  Hij heeft zich jarenlang als vrijwilliger ingezet bij onze vereniging.

Op woensdag 10 juli om 19.00 uur is er een condoleance in het uitvaartcentrum Ardante, Zuiderweg 191, 9744 AD Groningen (Hoogkerk).

De uitvaart van Menno is in besloten kring.

Namens het bestuur en alle leden van V.V. Glimmen condoleren we de familie en vrienden en wensen hen veel sterkte in deze moeilijke tijd.

Bestuur V.V. Glimmen