Hieronder vind je de conceptindeling voor het komende seizoen (najaar) 19/20. Bij eventuele mutaties zullen we de teams nog aanpassen.

Neem voor vragen contact op met Vincent van Lang: 06-18457693

jo7
1 Untied, Giel
2 Raad, Bowe de
3 Renkema, Mats
4 Molen, Mara van der
5 Molen, David van der
Leider: Sander Renkema
jo8
1 Hofman, Huub
2 Eck, Sep van
3 Oosterveld, Xanna
4 Aukema, Kyen
5 Prins, Ian
6 Antonides, Sylvan
7 Friese, Wolf
8 Wolde, Levi van
Leider: Vincent van Wolde
jo9
1 Boerema, Noor
2 Stenveld, Jasmijn
3 Oldenburger, Jens
4 Molen, Jonah van der
5 Rademaker, Joost
6 Antonides, Lucas
7 Hogewerf, Veerle
8 Baas, Thijs
Leider: Harold Baas
jo10
1 Greveling, Louis
2 Kollen, Olivier
3 Reininga, Hidde
4 Boersma, Lasse
5 Pruim, Melle
6 Bartelds, Max
7 Kollen, Dido
8 Kastelijn, Davi
Leider: Nico Kastelijn
jo11
1 Wal, Myrthe van der
2 Chiel Slotegraaf
3 Drunen, Mirthe van
4 Bartelds, Sara
5 Antonides, Floran
6 Brou, Leon
7 Koster, Luuk
8 Kruizinga, Tibbe
9 Poelman, Kars
10 Keijzer, Hugo
11 Brent Strijk
Leider: Geert Koster
Leider: Herrick Poelman
jo13
1 Rus, Nero
2 Boerema, Mats
3 Wielens, Stijn
4 Smook, Liam
5 Oppenheimer, Sam
6 Elzer, Stach
7 Elders, Leon
8 Prak, Twan
9 Scheidema, Senn
10 Bazuin, Matthijs
11 Kunst, Rosa
12 Berends, Lotte
13 Lang, Sem van
14 Bouwmeester, Mas
15 Slochteren, Reimer van
16 Velthuizen, Stijn
17 Greveling, Geert
18 Aukema, Tynan
19 Wit, Max de
20 Beek, Simon
21 Hemmes, Jip
Leider: Jan Thijs Greveling
Leider: Peter Prak
Leider:Zegert van Slochteren
jo15
1 Alnuaimi, Ali
2 Arends, Lucas
3 Bakker, Daniel
4 Oomkens, Jesse
5 Bakker, Stijn
6 Arkema, Patrick
7 Baas, Lindo
8 Ton, Jurian
9 Sivertsen, Kasper
10 Antonides, Marco
11 Bart Hingstman
12 Simon Rozema
13 Kjeld Lanting
14 Marko Veldhuis
Leider: Martin Oomkens
jo18
1 Offringa, Pieter
2 Kapma, Valentijn
3 Nannen, Guido
4 Koes, Duncan
5 Veldman, Hein
6 Boonstra, Stef
7 Busquet, Bas
8 Janssens, Falco
9 Iwan Hindriks
10 Thorsten Lanting
11 Sander Hagedoorn
12 Stan Hofstee
13 Roelof Snijders
Leider: Jaap Boonstra
mo15
1 Berghuis, Lotte
2 Berghuis, Ilse
3 Bounaanaa, Sarae
4 Schade, Isa
5 Pastor, Anastacia
6 Rofekamp, Rosalie
7 Koopman, Floor
8 Drunen, Desiree van
9 Noordhoff, Linde
10 Jong, Jinte de
11 Elbadawy, Zahra
12 Elbadawy, Nadra
13 Groen, Hannah
14 Luttjeboer, Roos
15 Schade, Evi
16 Berends, Sylke
17 Riebel, Mathilda
18 Wempe, Luka
Leidster: Wilma Kool
Leidster: Natacha Schrik
Leidster: Wilma van Delden
mo17
1 Veenstra, Nina
2 Brink, Bianca
3 Oukes, Bregje
4 Napel, Ines ten
5 Elling, Marlien
6 Elbadawy, Malika
7 Woude, Tess van der
8 Luttjeboer, Sam
9 Spijk, Bente van
10 Berends, Marijn
11 Sofie Rozema
12 Bertram, Jette
13 Lanika Kleef
Leider: Coen Luttjeboer
Leider: Henk Berends