De jeugdtrainingen starten op maandag 3 september volgens dit schema.

De eerste bekerwedstrijden zijn op zaterdag 1 september.  De spelers worden ingelicht door hun leider(s) over de aanwezigtijd ,vervoer etc. Het wedstrijdprogramma van 1 september vind je hier en de teamindelingen van de jeugd vind je op deze pagina.

Vragen over bovenstaande kun je aan Vincent van Lang van de jeugdcommissie stellen: vincent@vvglimmen.com

Wij communiceren met onze leden d.m.v. de gegevens zoals deze in onze ledenadministratie staan. Zorg ervoor dat je adres, telefoonnummer en e-mailadres bij V.V. Glimmen juist in het systeem staan. Ook voor het gebruik van de KNVB apps moeten deze gegevens kloppen. Vragen en mutaties geef je door aan de ledenadministratie: Jan Deen ledenadministratie@vvglimmen.com

 

Ouder/leideravond

  • Ouderavond 5 september 2018 20.00 uur
  • Traineravond 18 september 2018 20.00 uur