Organisatie

Bestuur

Algemeen: info@vvglimmen.com

Voorzitter: Henk Klabbers voorzitter@vvglimmen.com
Secretaris: Jan Deen secretaris@vvglimmen.com
Wedstrijdsecretaris Senioren & Junioren: Jan Deen wedstrijdsecretaris@vvglimmen.com
Penningmeester: Reinier Antonides – Sietske Mulder penningmeester@vvglimmen.com
Seniorencomm: Harry Sissingh seniorencommissie@vvglimmen.com
Materiaalcomm: Reint Nienhuis materiaal@vvglimmen.com
Voorzitter jeugdcie: Petra van der Heide jeugd@vvglimmen.com
Kantinecomm./accommodatie: Bertus Mulder kantine@vvglimmen.com

Jeugdcommisie

Algemeen: jeugd@vvglimmen.com

Voorzitter, contactpersoon en aanspreekpersoon: Petra van der Heide jeugd@vvglimmen.com
Secretaris en contactpersoon mini’s: Petra van der Heide petra@vvglimmen.com
Activiteiten/festiviteiten: Wilma van Delden wilma@vvglimmen.com
Toernooien/futsal: Vincent van Lang toernooien@vvglimmen.com
Contactpersoon trainers: Coen Luttjeboer coen@vvglimmen.com
Contactpersoon ouders: Vincent van Lang vincent@vvglimmen.com

Technisch jeugdcoördinator

Vincent van Lang tjc@vvglimmen.com

Toernooiencommisie

toernooien@vvglimmen.com

Sponsorcommisie

sponsorcie@vvglimmen.com

Bankrekeningnummer

NL48INGB0003251372

KNVB verenigingscode

BBBD24Z

Verzorging

Fysiotherapeut Peter Bertram

Clubgebouw

Markeweg 4 Glimmen

Website

website@vvglimmen.com

Tenue

Het tenue bestaat uit een rood shirt een witte broek en blauwe kousen