Op zaterdag 18 november vieren wij het 50 jarig bestaan van onze vereniging. We organiseren een feestdag vol activiteiten voor al onze leden, vrienden, sponsoren, jeugd uit de omgeving en genodigden. De komende tijd zullen we hier het programma en verdere informatie bekend maken.

De organisatie is in volle gang en we zouden het leuk vinden om ook de oud-leden deze dag er bij te hebben om feest met ons te vieren.

De organisatie van het jubileumfeest is dan ook op zoek naar zoveel mogelijk oud leden en wil hen voor deze dag een uitnodiging sturen. We maken o.a. gebruik van sociale media en hopen dat zoveel mogelijk leden, oud-leden en betrokkenen van v.v. Glimmen dit bericht willen delen.

We zoeken alle oud leden van de afgelopen 50 jaar.

We vragen oud leden een email te sturen naar oudleden@vvglimmen.com met uw naam en adresgegevens zodat wij u deze zomer een uitnodiging kunnen sturen voor het jubileum op 18 november 2017.